Kontakti

Ravnanje z odpadnimi vodami – kanalizacija

Alan Peroša

Vodja


05 66 33 801
alan.perosa@marjeticakoper.si

Valter Može

vodja službe upravljanja in vzdrževanja objektov


05 66 33 820
valter.moze@marjeticakoper.si

Valter Rihter

vodja službe odvajanja komunalnih voda


05 66 33 825
valter.rihter@marjeticakoper.si

Bernardo Valussi

Pomočnik vodje parkirišč in mestne tržnice


051 397 578
bernardo.valussi@marjeticakoper.si

Primož Marinko

vodja parkirišč in mestne tržnice


031 623 792
primoz.marinko@marjeticakoper.si

Danica Škerbec Turk

Vodja Sektorja Snaga


05 66 33 736
danica.skerbec@marjeticakoper.si

Daniel Klavs

operativni vodja


05 66 33 732
051 396 425
daniel.klavs@marjeticakoper.si

Zdravko Savič

tehnolog


05 66 33 730
031 616 281
zdravko.savic@marjeticakoper.si

Daniel Ban

Vodja Vrtnarije Marjetica Koper


05 66 33 782
031 414 302
daniel.ban@marjeticakoper.si

Mirjan Kocjančič

strokovni svetovalec v parkih


05 66 33 788
041 711 481
mirjan.kocjancic@marjeticakoper.si

Tamara Petrica

Vodja cvetličarn


tamara.petrica@marjeticakoper.si

Daniel Ban

vodja Agroključa


05 66 33 751, 05 66 33 752
daniel.ban@marjeticakoper.si

Daniel Klavs

Operativni vodja


Daniel.klavs@marjeticakoper.si

Darij Špeh

vodja vzdrževanja


05 66 33 771
darij.speh@marjeticakoper.si

Elen Pejič

vodja zavetišča


080 88 49
041 665 925, 031 771 551 (dežurna številka)
elen.pejic@marjeticakoper.si

Marko Štrkalj

vodja kopališča


031 742 284
marko.strkalj@marjeticakoper.si

Marko Štrkalj

Vodja


031 742 284
marko.strkalj@marjeticakoper.si

Marko Ugrin

referent


05 66 33 727
031 681 484 (dežurna številka)
marko.ugrin@marjeticakoper.si

Tamara Petrica

vodja


05 66 33 727
tamara.petrica@marjeticakoper.si

Primož Marinko

vodja parkirišč in mestne tržnice


05 66 33 791
Brezplačna številka 080 81 20, 031 661 216 (dežurna številka), 041 316 935 (dežurna številka za GH OŠ Koper in GH Arena Bonifika)
parkirisce@marjeticakoper.si

Suzana Kocjančič

Upravljavka parkov


05 66 33 788
051 338 028
suzana.kocjancic@marjeticakoper.si

Teja Mahnič

upraviteljica pristanišč


05 66 33 793
041 616 916
teja.mahnic@marjeticakoper.si

Vojko Rotar

Predstavnik za odnose z javnostmi


05/66 33 722
031 699 081
vojko.rotar@marjeticakoper.si